root ט - ש - ט - ש

to cover
to blur
to obscure

לְטַשְׁטֵשׁ

letashtesh

מְטַשְׁטֵשׁ

יחיד

metashtesh

מְטַשְׁטֶשֶׁת

יחידה

metashteshet

מְטַשְׁטְשִׁים

רבים

metashteshim

מְטַשְׁטְשׁוֹת

רבות

metashteshot

Past tense

טִשְׁטַשְׁתִּי

אני

tishtashti

טִשְׁטַשְׁנוּ

אנחנו

tishtashnu

טִשְׁטַשְׁתָּ

אתה

tishtashta

טִשְׁטַשְׁתְּ

את

tishtasht

טִשְׁטֵשׁ

הוא

tishtesh

טִשְׁטְשָׁה

היא

tishtesha

טִשְׁטַשְׁתֶּם

אתם

tishtashtem

טִשְׁטַשְׁתֶּן

אתן

tishtashten

טִשְׁטְשׁוּ

הם\ן

tishteshu

Future tense

אֲטַשְׁטֵשׁ

אני

atashtesh

נְטַשְׁטֵשׁ

אנחנו

netashtesh

תְּטַשְׁטֵשׁ

אתה

tetashtesh

תְּטַשְׁטְשִׁי

את

tetashteshi

יְטַשְׁטֵשׁ

הוא

yetashtesh

תְּטַשְׁטֵשׁ

היא

tetashtesh

תְּטַשְׁטְשׁוּ

אתם\ן

tetashteshu

יְטַשְׁטְשׁוּ

הם\ן

yetashteshu

Imperative

טַשְׁטֵשׁ

יחיד

tashtesh!

טַשְׁטְשִׁי

יחידה

tashteshi!

טַשְׁטְשׁוּ

רבים\ות

tashteshu!

to be blurred
to be obscured

לְהִתְטַשְׁטֵשׁ

lehittashtesh

מִתְטַשְׁטֵשׁ

יחיד

mittashtesh

מִתְטַשְׁטֶשֶׁת

יחידה

mittashteshet

מִתְטַשְׁטְשִׁים

רבים

mittashteshim

מִתְטַשְׁטְשׁוֹת

רבות

mittashteshot

Past tense

נִתְטַשְׁטַשְׁתִּי

אני

nittashtashti

נִתְטַשְׁטַשְׁנוּ

אנחנו

nittashtashnu

נִתְטַשְׁטַשְׁתָּ

אתה

nittashtashta

נִתְטַשְׁטַשְׁתְּ

את

nittashtasht

נִתְטַשְׁטֵשׁ

הוא

nittashtesh

נִתְטַשְׁטְשָׁה

היא

nittashtesha

נִתְטַשְׁטַשְׁתֶּם

אתם

nittashtashtem

נִתְטַשְׁטַשְׁתֶּן

אתן

nittashtashten

נִתְטַשְׁטְשׁוּ

הם\ן

nittashteshu

Future tense

אֶתְטַשְׁטֵשׁ

אני

ettashtesh

נִתְטַשְׁטֵשׁ

אנחנו

nittashtesh

תִּתְטַשְׁטֵשׁ

אתה

tittashtesh

תִּתְטַשְׁטְשִׁי

את

tittashteshi

יִתְטַשְׁטֵשׁ

הוא

yittashtesh

תִּתְטַשְׁטֵשׁ

היא

tittashtesh

תִּתְטַשְׁטְשׁוּ

אתם\ן

tittashteshu

יִתְטַשְׁטְשׁוּ

הם\ן

yittashteshu

Imperative

הִתְטַשְׁטֵשׁ

יחיד

hittashtesh!

הִתְטַשְׁטְשִׁי

יחידה

hittashteshi!

הִתְטַשְׁטְשׁוּ

רבים\ות

hittashteshu!

-

טֻשְׁטַשׁ

tushtash

מְטֻשְׁטָשׁ

יחיד

metushtash

מְטֻשְׁטֶשֶׁת

יחידה

metushteshet

מְטֻשְׁטָשִׁים

רבים

metushtashim

מְטֻשְׁטָשׁוֹת

רבות

metushtashot

Past tense

טֻשְׁטַשְׁתִּי

אני

tushtashti

טֻשְׁטַשְׁנוּ

אנחנו

tushtashnu

טֻשְׁטַשְׁתָּ

אתה

tushtashta

טֻשְׁטַשְׁתְּ

את

tushtasht

טֻשְׁטַשׁ

הוא

tushtash

טֻשְׁטְשָׁה

היא

tushtesha

טֻשְׁטַשְׁתֶּם

אתם

tushtashtem

טֻשְׁטַשְׁתֶּן

אתן

tushtashten

טֻשְׁטְשׁוּ

הם\ן

tushteshu

Future tense

אֲטֻשְׁטַשׁ

אני

atushtash

נְטֻשְׁטַשׁ

אנחנו

netushtash

תְּטֻשְׁטַשׁ

אתה

tetushtash

תְּטֻשְׁטְשִׁי

את

tetushteshi

יְטֻשְׁטַשׁ

הוא

yetushtash

תְּטֻשְׁטַשׁ

היא

tetushtash

תְּטֻשְׁטְשׁוּ

אתם\ן

tetushteshu

יְטֻשְׁטְשׁוּ

הם\ן

yetushteshu

Imperative

-

יחיד

-

-

יחידה

-

-

רבים\ות

-