root א - ר - ק

to ground
to earth

לְהַאֲרִיק

leha'arik

מַאֲרִיק

יחיד

ma'arik

מַאֲרִיקָה

יחידה

ma'arika

מַאֲרִיקִים

רבים

ma'arikim

מַאֲרִיקוֹת

רבות

ma'arikot

Past tense

הֶאֱרַקְתִּי

אני

he'erakti

הֶאֱרַקְנוּ

אנחנו

he'eraknu

הֶאֱרַקְתָּ

אתה

he'erakta

הֶאֱרַקְתְּ

את

he'erakt

הֶאֱרִיק

הוא

he'erik

הֶאֱרִיקָה

היא

he'erika

הֶאֱרַקְתֶּם

אתם

he'eraktem

הֶאֱרַקְתֶּן

אתן

he'erakten

הֶאֱרִיקוּ

הם\ן

he'eriku

Future tense

אַאֲרִיק

אני

a'arik

נַאֲרִיק

אנחנו

na'arik

תַּאֲרִיק

אתה

ta'arik

תַּאֲרִיקִי

את

ta'ariki

יַאֲרִיק

הוא

ya'arik

תַּאֲרִיק

היא

ta'arik

תַּאֲרִיקוּ

אתם\ן

ta'ariku

יַאֲרִיקוּ

הם\ן

ya'ariku

Imperative

הַאֲרֵק

יחיד

ha'arek!

הַאֲרִיקִי

יחידה

ha'ariki!

הַאֲרִיקוּ

רבים\ות

ha'ariku!

-

הָאֳרַק

ho'orak

מָאֳרָק

יחיד

mo'orak

מָאֳרֶקֶת

יחידה

mo'oreket

מָאֳרָקִים

רבים

mo'orakim

מָאֳרָקוֹת

רבות

mo'orakot

Past tense

הָאֳרַקְתִּי

אני

ho'orakti

הָאֳרַקְנוּ

אנחנו

ho'oraknu

הָאֳרַקְתָּ

אתה

ho'orakta

הָאֳרַקְתְּ

את

ho'orakt

הָאֳרַק

הוא

ho'orak

הָאָרְקָה

היא

ho'orka

הָאֳרַקְתֶּם

אתם

ho'oraktem

הָאֳרַקְתֶּן

אתן

ho'orakten

הָאָרְקוּ

הם\ן

ho'orku

Future tense

אָאֳרַק

אני

o'orak

נָאֳרַק

אנחנו

no'orak

תָּאֳרַק

אתה

to'orak

תָּאָרְקִי

את

to'orki

יָאֳרַק

הוא

yo'orak

תָּאֳרַק

היא

to'orak

תָּאָרְקוּ

אתם\ן

to'orku

יָאָרְקוּ

הם\ן

yo'orku

Imperative

-

יחיד

-

-

יחידה

-

-

רבים\ות

-