root א - פ - נ - ן

to modulate

לְאַפְנֵן

le'afnen

מְאַפְנֵן

יחיד

me'afnen

מְאַפְנֶנֶת

יחידה

me'afnenet

מְאַפְנְנִים

רבים

me'afnenim

מְאַפְנְנוֹת

רבות

me'afnenot

Past tense

אִפְנַנְתִּי

אני

ifnanti

אִפְנַנּוּ

אנחנו

ifnannu

אִפְנַנְתָּ

אתה

ifnanta

אִפְנַנְתְּ

את

ifnant

אִפְנֵן

הוא

ifnen

אִפְנְנָה

היא

ifnena

אִפְנַנְתֶּם

אתם

ifnantem

אִפְנַנְתֶּן

אתן

ifnanten

אִפְנְנוּ

הם\ן

ifnenu

Future tense

אֲאַפְנֵן

אני

a'afnen

נְאַפְנֵן

אנחנו

ne'afnen

תְּאַפְנֵן

אתה

te'afnen

תְּאַפְנְנִי

את

te'afneni

יְאַפְנֵן

הוא

ye'afnen

תְּאַפְנֵן

היא

te'afnen

תְּאַפְנְנוּ

אתם\ן

te'afnenu

יְאַפְנְנוּ

הם\ן

ye'afnenu

Imperative

אַפְנֵן

יחיד

afnen!

אַפְנְנִי

יחידה

afneni!

אַפְנְנוּ

רבים\ות

afnenu!

-

אֻפְנַן

ufnan

מְאֻפְנָן

יחיד

me'ufnan

מְאֻפְנֶנֶת

יחידה

me'ufnenet

מְאֻפְנָנִים

רבים

me'ufnanim

מְאֻפְנָנוֹת

רבות

me'ufnanot

Past tense

אֻפְנַנְתִּי

אני

ufnanti

אֻפְנַנּוּ

אנחנו

ufnannu

אֻפְנַנְתָּ

אתה

ufnanta

אֻפְנַנְתְּ

את

ufnant

אֻפְנַן

הוא

ufnan

אֻפְנְנָה

היא

ufnena

אֻפְנַנְתֶּם

אתם

ufnantem

אֻפְנַנְתֶּן

אתן

ufnanten

אֻפְנְנוּ

הם\ן

ufnenu

Future tense

אֲאֻפְנַן

אני

a'ufnan

נְאֻפְנַן

אנחנו

ne'ufnan

תְּאֻפְנַן

אתה

te'ufnan

תְּאֻפְנְנִי

את

te'ufneni

יְאֻפְנַן

הוא

ye'ufnan

תְּאֻפְנַן

היא

te'ufnan

תְּאֻפְנְנוּ

אתם\ן

te'ufnenu

יְאֻפְנְנוּ

הם\ן

ye'ufnenu

Imperative

-

יחיד

-

-

יחידה

-

-

רבים\ות

-