root א - פ - י - ן

to characterise

לְאַפְייֵן

le'afyen

מְאַפְיֵן

יחיד

me'afyen

מְאַפְיֶנֶת

יחידה

me'afyenet

מְאַפְיְנִים

רבים

me'afyenim

מְאַפְיְנוֹת

רבות

me'afyenot

Past tense

אִפְיַנְתִּי

אני

ifyanti

אִפְיַנּוּ

אנחנו

ifyannu

אִפְיַנְתָּ

אתה

ifyanta

אִפְיַנְתְּ

את

ifyant

אִפְיֵן

הוא

ifyen

אִפְיְנָה

היא

ifyena

אִפְיַנְתֶּם

אתם

ifyantem

אִפְיַנְתֶּן

אתן

ifyanten

אִפְיְנוּ

הם\ן

ifyenu

Future tense

אֲאַפְיֵן

אני

a'afyen

נְאַפְיֵן

אנחנו

ne'afyen

תְּאַפְיֵן

אתה

te'afyen

תְּאַפְיְנִי

את

te'afyeni

יְאַפְיֵן

הוא

ye'afyen

תְּאַפְיֵן

היא

te'afyen

תְּאַפְיְנוּ

אתם\ן

te'afyenu

יְאַפְיְנוּ

הם\ן

ye'afyenu

Imperative

אַפְיֵן

יחיד

afyen!

אַפְיְנִי

יחידה

afyeni!

אַפְיְנוּ

רבים\ות

afyenu!

to be characterised

לְהִתְאַפְייֵן

lehit'afyen

מִתְאַפְיֵן

יחיד

mit'afyen

מִתְאַפְיֶנֶת

יחידה

mit'afyenet

מִתְאַפְיְנִים

רבים

mit'afyenim

מִתְאַפְיְנוֹת

רבות

mit'afyenot

Past tense

הִתְאַפְיַנְתִּי

אני

hit'afyanti

הִתְאַפְיַנּוּ

אנחנו

hit'afyannu

הִתְאַפְיַנְתָּ

אתה

hit'afyanta

הִתְאַפְיַנְתְּ

את

hit'afyant

הִתְאַפְיֵן

הוא

hit'afyen

הִתְאַפְיְנָה

היא

hit'afyena

הִתְאַפְיַנְתֶּם

אתם

hit'afyantem

הִתְאַפְיַנְתֶּן

אתן

hit'afyanten

הִתְאַפְיְנוּ

הם\ן

hit'afyenu

Future tense

אֶתְאַפְיֵן

אני

et'afyen

נִתְאַפְיֵן

אנחנו

nit'afyen

תִּתְאַפְיֵן

אתה

tit'afyen

תִּתְאַפְיְנִי

את

tit'afyeni

יִתְאַפְיֵן

הוא

yit'afyen

תִּתְאַפְיֵן

היא

tit'afyen

תִּתְאַפְיְנוּ

אתם\ן

tit'afyenu

יִתְאַפְיְנוּ

הם\ן

yit'afyenu

Imperative

הִתְאַפְיֵן

יחיד

hit'afyen!

הִתְאַפְיְנִי

יחידה

hit'afyeni!

הִתְאַפְיְנוּ

רבים\ות

hit'afyenu!

-

אֻפְיַן

ufyan

מְאֻפְיָן

יחיד

me'ufyan

מְאֻפְיֶנֶת

יחידה

me'ufyenet

מְאֻפְיָנִים

רבים

me'ufyanim

מְאֻפְיָנוֹת

רבות

me'ufyanot

Past tense

אֻפְיַנְתִּי

אני

ufyanti

אֻפְיַנּוּ

אנחנו

ufyannu

אֻפְיַנְתָּ

אתה

ufyanta

אֻפְיַנְתְּ

את

ufyant

אֻפְיַן

הוא

ufyan

אֻפְיְנָה

היא

ufyena

אֻפְיַנְתֶּם

אתם

ufyantem

אֻפְיַנְתֶּן

אתן

ufyanten

אֻפְיְנוּ

הם\ן

ufyenu

Future tense

אֲאֻפְיַן

אני

a'ufyan

נְאֻפְיַן

אנחנו

ne'ufyan

תְּאֻפְיַן

אתה

te'ufyan

תְּאֻפְיְנִי

את

te'ufyeni

יְאֻפְיַן

הוא

ye'ufyan

תְּאֻפְיַן

היא

te'ufyan

תְּאֻפְיְנוּ

אתם\ן

te'ufyenu

יְאֻפְיְנוּ

הם\ן

ye'ufyenu

Imperative

-

יחיד

-

-

יחידה

-

-

רבים\ות

-