root א - ל - ם

to be dumbfounded

לְהֵיאָלֵם

lehe'alem

נֶאֱלָם

יחיד

ne'elam

נֶאֱלֶמֶת

יחידה

ne'elemet

נֶאֱלָמִים

רבים

ne'elamim

נֶאֱלָמוֹת

רבות

ne'elamot

Past tense

נֶאֱלַמְתִּי

אני

ne'elamti

נֶאֱלַמְנוּ

אנחנו

ne'elamnu

נֶאֱלַמְתָּ

אתה

ne'elamta

נֶאֱלַמְתְּ

את

ne'elamt

נֶאֱלַם

הוא

ne'elam

נֶאֶלְמָה

היא

ne'elma

נֶאֱלַמְתֶּם

אתם

ne'elamtem

נֶאֱלַמְתֶּן

אתן

ne'elamten

נֶאֶלְמוּ

הם\ן

ne'elmu

Future tense

אֵאָלֵם

אני

e'alem

נֵאָלֵם

אנחנו

ne'alem

תֵּאָלֵם

אתה

te'alem

תֵּאָלְמִי

את

te'almi

יֵאָלֵם

הוא

ye'alem

תֵּאָלֵם

היא

te'alem

תֵּאָלְמוּ

אתם\ן

te'almu

יֵאָלְמוּ

הם\ן

ye'almu

Imperative

הֵאָלֵם

יחיד

he'alem!

הֵאָלְמִי

יחידה

he'almi!

הֵאָלְמוּ

רבים\ות

he'almu!

violent

אַלִּים

alim

אַלִּים

יחיד

alim

אַלִּימָה

יחידה

alima

אַלִּימִים

רבים

alimim

אַלִּימוֹת

רבות

alimot

mute
dumb unable to speak

אִילֵּם

ilem

אִלֵּם

יחיד

ilem

אִלֶּמֶת

יחידה

ilemet

אִלְּמִים

רבים

ilmim

אִלְּמוֹת

רבות

ilmot

נֶאֱלַם דוֹם

нээлам дом

He was speechless

לְהֵיאָלֵם

אִילמִים

ильмим

Mute

אִילֵּם